#1 2011-08-12 11:32:05

Snoobik

Junior Admin

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 1
Punktów :   

Podanie-Snoob

Hejka wam wszystkim
Zacznijmy od tego że nazywam się Gabryś i mam 17lat . Interesuję się informatyką muzyką , koszykówką , czytaniem oraz przyjaciółmi ;]Jestem pozytywnie nastawiony do  życia i nie przejmuję się drobnymi niepowodzeniami  Uwqaga na mnie bo jestem bardzo zapominalski raz wyszedłem na rower i wróciłem bez niego ^^ Bardzo chcę wstąpić do Hadesu ponieważ grają tu mili ogarnięci i spokojni raczej ludzie:D
Myślę że do guild wniosę przede wszystkim humor bo mam go w sobie wiele ;]
Należałem do super gildii ROUNDERS którą niestety zniszczyli ponieważ GM nie poradził sobie ze wszystkim. W tej chwili jestem w gildii Pure ale jest to taka smieciowa gildiia na teraz ;]
Żadnych osób z hades (za bardzo ) nie znam i nie utrzymuje kontaktu (no w każdym razie tak mi się zdaję rzadko patrze na gildie nad nickiem) ale bylem z niektorymi w pt i wiem co to mili ludzie img/smilies/smile
Do konta mam dostęp tylko ja i jest to moje prywatne konto
SnoBB czyli postać którą chcę wstąpić w tej chwili jest moja postacia glowna poniewaz gralem sm 5rr ale mi się znudzil ;] zbyt monotonne hehe
Tak zapoznałem się z regulaminem forum i akceptuję go
Dowcip? nie ma sprawy ^^ Dlaczego z kobietą trudno utrzymać kontakt wzrokowy? -Bo piersi nie mają oczu ^^
Przykro mi ale jeśli was to nie urazi nie udzielam swoich danych osobistych w internecie ;]

Posiadam 0rr bo jak mowilem sm mi sie znudzil a 1 dzien temu zrobiłem BK
resy bije szybko więc bardzo szybko się wykoksam img/smilies/big_smile

Licze na pozytywne rozpatrzenie podania
pozdrawiam
Snoobik(SnoBB)

Offline

 

#2 2011-11-12 15:05:20

parki

Junior Admin

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie-Snoob

Witam serdecznie
Ztej strony Michał mam 27 lat pochodze z siemianowic, interesuje mnie raczej wszystko.jestem pozytywnie nastawiony do zycia i nie przejmuje sie poraszkami, bardzo chce wsiatpic w wasze szeregi poniewaz wiem ze graja tu spoko ludziska obecnie jeste w LOVERS guild a czemu chce przejsc poniewaz gra tam malo graczy a ja lubie duzo pisac
moja postac ParkiMG posiada 9 rr i plynnie sie rozwija
konto jest mje i kylko ja posiadam do niego pasy. dostałem 1 afka poniewaz zaciela mi sie klawiatura i nie mialem jak odpisac ale oczywiscie to nie przeszkadza mi w dalszej grze


prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego schludnego podania^^

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klan-cs-menele.pun.pl www.vaevictisclan.pun.pl www.badandsexy.pun.pl www.walecznykroliczek.pun.pl www.showa.pun.pl